KDO JSEM

Jsem lektorkou angličtiny - výukou tohoto jazyka se průběžně zabývám již 10 let. Svoji znalost jsem vybudovala při studiu v USA, kam jsem se měla možnost vracet v rámci pracovních pobytů. Následně jsem angličtinu denně využívala při svém zaměstnání, stejně tak i v korporátní praxi - při práci na mezinárodních projektech, stážích a studiu v Bruselu. Jsem držitelkou státní jazykové zkoušky z anglického jazyka, v tuto chvíli dokončuji studium certifikátu pro úroveň C1.

V roce 2018 jsem se rozhodla zúročit své dlouholeté znalosti a zkušenosti a zabývat se výukou na plný úvazek. Vyučuji s ohledem na Vaše osobní potřeby, které si sami stanovíte, a to Vaším vlastním tempem. Kladu důraz na praktické využití jazyka. Budete-li chtít, budete v mým hodinách hodně mluvit, ale také poslouchat a nacvičovat si reálné situace z běžného života. Spolu, postupně a citlivě rozvineme Vaši znalost angličtiny.

K výuce dětí jsem dozrála prostřednictvím výuky svého syna, žáka základní školy. Chápu, jak důležité je položit dobrý základ nejenom v gramatice, ale především ve schopnosti jazyk používat, tedy hovořit. Nenásilnou formou, pomocí her, soutěží, zábavných videí, ale také prostřednictvím průběžného opakování a procvičování položíme stabilní základy tak, aby si žáci osvojili angličtinu a vnímali ji jako živý jazyk, který budou ve svém životě s lehkostí a samozřejmostí používat.

V současné době vyučuji:

  • individuální výuka (1 student na hodině)
  • polo-individuální výuku (2 studenti ve skupině)
  • skupinovou výukou (max 8 žáků ve skupině)
  • anglická konverzace
  • přípravou studentů na maturitní zkoušku z anglického jazyka
  • žáci/studenti (od 9 let)

Kde výuka probíhá:

  • v blízkostí centra Berouna
  • v okolí Berouna (po dohodě, v prostorách klienta)
  • online (Skype, WhatsApp, Zoom...)

Reference

Lenka S., maminka Lucky, Beroun

Jsem spokojená s průběhem výuky angličtiny, je to dle Lucky pestré a baví ji když je hodina proložena různými krátkými hrami. Je nadšená, když angličtinu může prakticky využít (např. skutečně si objednat jídlo ve fastfoodu nebo Vás navigovat podle mapy po městě :-)).
Hodina je vždycky perfektně připravená a jsem ráda, že po každé výuce máme od vás zpětnou vazbu. Je fajn, že se můžeme kdykoli domluvit, když je potřeba něco procvičit a úkoly, které Lucce dáváte se vždycky týkají probrané látky a jsou pro ni konkrétně vytvořené.
Jsem ráda, že když vznikne nenadálá komplikace, vždycky se najde náhradní termín výuky. A v současné koronavirové krizi je perfektní on-line výuka přes Whats-app.
Budu Vás všem jenom doporučovat a doufám, že si na nás najdete čas i v příštím školím roce ;-).

Jiří P., student, Beroun

Konečně jsem našel někoho, kdo angličtinu bezva ovládá a umí ji předat ostatním, a to jednoduchým způsobem. Líbí se mi, že paní je při vyučovacích hodinách strašně hodná a umí v klidu, jako člověk, hezkým způsobem vše vysvětlit. Všem, kteří touží po doučování angličtiny klidným způsobem a získat plno vědomostí, doporučuji paní lektorku - 100% HODNOTÍM.

Moc děkuji za pomoc angličtiny ♥ ♥

Ing. Petr Přichystal, Ph.D. 

V angličtině se považuji za pokročilého, každodenního uživatele jazyka. Protože však při své práci používám téměř výhradně technickou angličtinu, hledal jsem někoho, s kým bych se "vrátil do ztracené formy" i v běžném jazyce. K Petře jsem měl možnost chodit cca 2 roky.
Její hodiny mi maximálně vyhovovaly, domluvili jsme se na kombinaci klasické konverzace a cíleného "oprášení" gramatiky. Z mého pohledu maximální spokojenost.


Mgr. Jana Chmelová

S výukou angličtiny jsem byla nad míru spokojená, neboť jsem momentálně na mateřské dovolené a paní lektorka se mi maximálně časově přizpůsobila. V případě, že to bylo možné, probíhaly hodiny venku, což mi maximálně vyhovovalo, protože jsem tak nemusela dodatečně zajišťovat hlídání dětí. Zdokonalila jsem si mluvený projev, což mi pomůže při návratu do zaměstnání. Vřele doporučuji.

Markéta P., bc.

K paní lektorce chodím na angličtinu rok. Její hodiny mi naprosto vyhovují. Angličtinu jsem studovala již mnohokrát na mnoha školách. S většinou gramatiky jsem se již setkala. Proto jsme na mé přání nastavily lekce tak, abych si oživila stávající vědomosti, doplnila chybějící a vše aktivně zapojila do praktického užívání. Paní lektorka vede lekce velice citlivě. Díky tomu jsem po několika setkáních přestala mít ostych, zejména z konverzace. Lekce přizpůsobujeme mým osobním potřebám, ale zároveň Petra dohlíží na posun vpřed. Lekce pravidelně oživuje hrami a situačními scénkami. To mne velmi baví a motivuje k dalšímu studiu. Jsem ráda, že mám možnost rozvíjet svůj anglický jazyk právě s Petrou Děkuji.

Jaromír Chaloupka

Paní mně pomohla s přípravami na zkoušku. Byla velice ochotná, obětavá. Zopakovali jsme gramatiku a písemný projev. K mé spokojenosti dopadla zkouška nad má očekávání, za což velice děkuji paní lektorce. Doporučuji.