Reference

Jana J.

Učím se s Petrou půl roku. Musím říct, že jsem jak v pohádce. Do té doby jsem nemohla najít ty pravé učitele. Nevyhovoval mi jejich styl výuky a hlavně vám musí sednout i jako člověk. Petra mě ujistila, že to zvládnem a tempo bude podle mě, jak budu potřebovat. Pokroky vidím veliké, ale ještě ji budu dlouho potřebovat. :D Je pro mě strašně krásný, vstřícný člověk z kterého vyzařuje pohoda, lehkost a naprostý klid. Moc za ní děkuji a budu se těšit na další hodiny. Takže kdo se bojí nejen začít, Petra je ten správný člověk.  

Zdeňka P.

Od první hodiny jsem nadšená z hodin Petry, jsou úžasné. Má nápaditý přístup, velice pěkně vedené hodiny, velkou trpělivost, laskavost i umění AJ dobře vysvětlit. Má cit pro jednotlivce ve skupině, prostě, anglictinanamiru. Žasnu, že ani minutu není důvod k nepozornosti. Pod jejím vedením jsem se rozhodla učit, nevzdávat místa, kde to potřebuje více procvičit i těšit se z malých krůčků vpřed. Ráda se i na hodiny připravuji. Petro, jsem moc ráda za tvé hodiny... Díky, že povzbuzuješ a učíš AJ s láskou. Jsi i moc fajn člověk.... Každému bych přála tvé lekce a také tě všude doporučuji! Věřím, že máš hodně zájemců a dobrých referencí, proto jsem vděčná, že pokračuji u tebe s výukou dál i v tomto "školním roce" .

Judith T.

Petra je výborná učitelka, je velmi pozorná a opravdu se přizpůsobuje potřebám a stylu žáka, což je pro mě důležité. Hodina mě potom baví a je pro mě přínosem. Petra je také velmi milá a je s ní příjemně. Tímto Petru moc doporučuji a zároveň jí také za tento přístup děkuji.
Studentka Judith 

Kateřina K. - příprava na maturitu

"Jen samé pozitivní hodnocení. Skvělá výuka k maturitní zkoušce. Probírání didaktických testů a různých ústních témat a otázek. Velice doporučuji (za mě na jedničku výborná příprava studentů na maturitu)." 

Kája - příprava na maturitu

"Mohu jen doporučit, Petra je nejen strašně obětavá a milá, ale hlavně opravdu pomůže s angličtinou, nejen na přípravu na maturitu, za mě mohu jen všem určitě doporučit." 

Lenka S., maminka Lucky, Beroun

Jsem spokojená s průběhem výuky angličtiny, je to dle Lucky pestré a baví ji když je hodina proložena různými krátkými hrami. Je nadšená, když angličtinu může prakticky využít (např. skutečně si objednat jídlo ve fastfoodu nebo Vás navigovat podle mapy po městě :-)). Hodina je vždycky perfektně připravená a jsem ráda, že po každé výuce máme od vás zpětnou vazbu. Je fajn, že se můžeme kdykoli domluvit, když je potřeba něco procvičit a úkoly, které Lucce dáváte se vždycky týkají probrané látky a jsou pro ni konkrétně vytvořené. Jsem ráda, že když vznikne nenadálá komplikace, vždycky se najde náhradní termín výuky.   A v současné koronavirové krizi je perfektní on-line výuka přes Whats-app. Budu Vás všem jenom doporučovat a doufám, že si na nás najdete čas i v příštím školím roce ;-).

Jiří P., student, Beroun

Konečně jsem našel někoho, kdo angličtinu bezva ovládá a umí ji předat ostatním, a to jednoduchým způsobem. Líbí se mi, že paní je při vyučovacích hodinách strašně hodná a umí v klidu, jako člověk, hezkým způsobem vše vysvětlit. Všem, kteří touží po doučování angličtiny klidným způsobem a získat plno vědomostí, doporučuji paní lektorku - 100% HODNOTÍM.

Moc děkuji za pomoc angličtiny ♥ ♥

Ing. Petr Přichystal, Ph.D.

V angličtině se považuji za pokročilého, každodenního uživatele jazyka. Protože však při své práci používám téměř výhradně technickou angličtinu, hledal jsem někoho, s kým bych se "vrátil do ztracené formy" i v běžném jazyce. K Petře jsem měl možnost chodit cca 2 roky. Její hodiny mi maximálně vyhovovaly, domluvili jsme se na kombinaci klasické konverzace a cíleného "oprášení" gramatiky. Z mého pohledu maximální spokojenost. 

Mgr. Jana Chmelová

S výukou angličtiny jsem byla nad míru spokojená, neboť jsem momentálně na mateřské dovolené a paní lektorka se mi maximálně časově přizpůsobila. V případě, že to bylo možné, probíhaly hodiny venku, což mi maximálně vyhovovalo, protože jsem tak nemusela dodatečně zajišťovat hlídání dětí. Zdokonalila jsem si mluvený projev, což mi pomůže při návratu do zaměstnání. Vřele doporučuji.

Markéta P., bc.

K paní lektorce chodím na angličtinu rok. Její hodiny mi naprosto vyhovují. Angličtinu jsem studovala již mnohokrát na mnoha školách. S většinou gramatiky jsem se již setkala. Proto jsme na mé přání nastavily lekce tak, abych si oživila stávající vědomosti, doplnila chybějící a vše aktivně zapojila do praktického užívání. Paní lektorka vede lekce velice citlivě. Díky tomu jsem po několika setkáních přestala mít ostych, zejména z konverzace. Lekce přizpůsobujeme mým osobním potřebám, ale zároveň Petra dohlíží na posun vpřed. Lekce pravidelně oživuje hrami a situačními scénkami. To mne velmi baví a motivuje k dalšímu studiu. Jsem ráda, že mám možnost rozvíjet svůj anglický jazyk právě s Petrou Děkuji.  

Jaromír Chaloupka

Paní mně pomohla s přípravami na zkoušku. Byla velice ochotná, obětavá. Zopakovali jsme gramatiku a písemný projev. K mé spokojenosti dopadla zkouška nad má očekávání, za což velice děkuji paní lektorce. Doporučuji.

Eva, maminka Elišky, Beroun

Již delší dobu jsme uvažovali o podpoře angličtiny naší dcery Elišky. Dcera je studentkou gymnázia a plánuje maturovat z angličtiny. Na doporučení jsme se letos na jaře kontaktovali s paní lektorkou a nelitujeme. Od počátku je dcera spokojená, hodiny má paní lektorka vždy připravené a "ušité" na míru, dcera může v případě potřeby věci do školy v rámci hodin "nacvičit" a zkonzultovat. Paní lektorka myslí na všechny oblasti jazyka - mluvení, gramatika... Též je fain, že se paní lektorka zajímá o stále se měnící dějí ve školství potažmo maturitu z jazyka a reaguje na to i v kondicích dcery. Přestože dcera preferuje osobní kontakt s vyučujícím, tak dobře fungují i online hodiny, ke kterým bylo nutné přistoupit v závislosti na vládní opatření a dcera je spokojená. Jako rodič vidím, že kontakt s další vyučující angličtiny, kde nejde prioritně o výkon a známky, jí slouží. 

Lili: 8 let
Lili: 8 let

Fyzická osoba zapsaná v ŽR od 25. 09. 2018, evidující úřad Městský úřad Beroun, ev. č. ŽL: 141748940, IČ: 07487444